ЗАПИТАННЯ
Відповіді на самі популярні запитання про тренування. Якщо Ви незнайшли відповідь на ваше запитання ми з радістю відповімо за телефоном або на електронну пошту.
З якого віку можна починати займатися Джиу Джитсу?
Джиу Джитсу не має осоливих вікових обмежень і починати підготовку можна для дітей з 4-ох років. Для цього у нас є створена окрема програма по підготовці новачків, і група саме для діток віком від 4 до 5 років. В загальному система навчання в нашій Академія розрахована на окремі класи де займаються як новачки так і досвідчені спортсмени. Де кожен тренуєтьтся на своєму рівні та за своєю програмою.
Яка кількість учнів одночасно займається в класі?
Зазвичай в групі займаєтьтся від 12 до 16 учнів в початкових(4-5 та 6-7 років) класах та від 16 до 20 у класах для новачків(8-9 та 10-14 років). Щоб дізнатися наявність вільних місць для реєстраії, звяжіться з нами по телефону +38067 777 96 47 або заповніть форму реєстраії.
Що потрібно мати на перше тренування?
Спортивний одяг, шорти та футболка, без замків та карманів. Резинові тапки та пляшку з водою. Зміний одяг потрібно принести з собою в невеликому рюкзаку чи сумці.
Коли потрібно купувати форму-кімоно для тренувань?
Ми рекомендуємо купувати кімоно після пятого тренування, так щоб і Ви і Ваша дитина вже могли визначитися чи подобається цей вид єдинобрств, однак ми не рекомендуємо
Как стать партнером?
Оставьте заявку на hello@conpany.com, расскажите о вашей деятельности и предложении для мероприятия. Важно иметь юридическую регистрацию компании.
Условия отмены регистрации
Если мероприятие отменено организатором, полная сумма вернется на карту в течении 3х дней. Если участник хочет отменить регистрацию меньше чем за месяц, 30% от суммы не возвращается. Мы делаем это потому, что эта часьб суммы идет на заказ и подготовку оборудования для каждого участника.
По всем вопросам свяжитесь с нами любым удобным способом:

E-mail: hello@company.com
Телефон: +123 466 567 78
Соцсети: Facebook | Instagram | Youtube

© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc